Слава Ісусу Христу! "Усі ангели разом не мають такої влади, яку має священик, бо не можуть відпустити ні одного гріха. А вже найбільша священича гідність у тому, що на слова священика в Службі Божій Христос сходить на землю", - Св. Григорій Богослов


Форум
    Коментарів Перегляди Автор

Мені б на хвильку у таке Різдво...

Дата: 17.12.2025, 23:00
0 237

Байдужість людей усе більше вбиває.

Ти спіткнувся, упав та лежиш.

Твій розпач та біль на них не впливає.

Спішить кожен з них у справах своїх.

 

О, люди,о,люди, створіння небесні!

На мить ви забули прохання Отця.

Комусь допомігши життєвий хрест нести.

Відчуєте радість, що дають небеса.

 

Любіть, співчувайте!

Бо кожен з нас грішний.

Не будьте байдужі!

Ви радість несіть.

Лиш душу лихому ви не продайте,

Бо повернути її буде важко зуміть.

 

Я вірю, що зміниться світ. Буде кращим.

Добро переможе ненависне зло.

Ніхто з нас усіх не буде пропащим.

Хай лихо загине й панує добро.

 

Дата: 26.04.2024, 15:53
0 380

Матір Божа нас благає

Про молитву та про піст

І терпляче все чекає,

Чи відбудеться духовний ріст.

А ми зростаймо та міцніймо!

Не підведімо Матір Божу та Отця,

Бо як добро все ж лихо переможе,

То неодмінно зміниться життя.

Добро, любов та розуміння - основа сутності буття.

Хай зникнуть зло, ненависть, непорозуміння.

Відійдуть хай назавжди в небуття.

Дата: 26.04.2024, 15:39
0 300

В ГОСПОДНІЙ СЛАВІ Й ВЕЛИЧІ ТАВОР,

СИН БОЖИЙ НИНІ ТАМ ПРЕОБРАЗИВСЯ,
ХАЙ ПРИЙДЕ СВЯТО ТИХИМ ТОРЖЕСТВОМ
Й НЕРУКОТВОРНИМ СВІТЛОМ В КОЖНЕ СЕРЦЕ!

Дата: 18.08.2017, 11:27
0 775

БЛАГОВІЩЕННЯ

Дата: 03.04.2017, 14:50
0 829

На землю сходить щедрий гість небесний,

В його долонях доброта безмежна,

Він милосердям обдарує вбогих

Святий заступник, Миколай-угодник.

 

Всещедрий дивотворче, Миколаю,

Твої чуда достойно оспіваєм,

Невичерпний напитку доброти

Молитви наші радісно прийми.

Дата: 18.12.2016, 15:46
0 827

Я Боже дякую за маму,

За мамине терпіння сліз,

За мамину безмежну ласку

І за цілунок дорогий.

 

Я дякую за всі падіння,

Що  мені янгола послав

На ім'я "мама" і вона єдина

Молила щоб мене підняв.

 

Я дякую за тяжкі ночі,

Коли не знала,що болить,

Було не спала до пів ночі

Дивилась донечка чи спить.

 

Я дякую Тобі за маму!

За те що поруч є вона,

За те що радісно із нею 

Вона одна така моя.

 

Я Боже дякую за тата

За татове повчання літ,

За татове терпляче щастя

І за обійми дорогі.

 

Я дякую за розуміння

Бо дні бувають і важкі

За його радісне обличчя

"Марісабель" ходи сюди.

 

Я дякую за погляд хмурий ,

Що наставляв на рівний шлях

Хоч це для мене важко було

Прислухатись у цей же час.

 

Я дякую Тобі за тата!

Що не лишав,а поруч був

Що разом перейшли багато

І він один такий "дідусь".

 

Я Боже дякую за щастя

За скарб,що так потрібен всім.

Я дякую за маму й тата

Що ти охороняєш їх.

 

Що бережеш Ти їх здоров'я

Що із роками так біжить.

Що разом у любові й горі

Хвилини бід перемогли.

 

Я Боже дякую за маму,

За мамине терпіння сліз!

Я Боже дякую за тата,

За татове повчання літ!

Дата: 18.10.2016, 13:15
0 1043

ХАЙ БОЖА МАТИ

В СВІТЛИЙ ДЕНЬ ПОКРОВИ,

УСІХ ПОКРИЄ

СВОЇМ ОМОФОРОМ.

 

Дата: 12.10.2016, 19:17
0 1099

РІЗДВУ ТВОЄМУ АНГЕЛИ ЗРАДІЛИ,

ВІНОЧОК ЗІРОНЬКИ ТОБІ СПЛЕЛИ,

ПРИЙМИ Й ВІД НАС ПОКЛІН, СВЯТА МАРІЄ,

І ПОСМІШКОЮ ВСІХ БЛАГОСЛОВИ!

Дата: 19.09.2016, 21:20
0 967

МОЛИТВА МАМИ               присвячено спільноті "МАТЕРІ У МОЛИТВІ"

Дата: 22.08.2016, 17:35
0 991
Сторінка 1 із 5 1 2 3 4 5 Всього: 43 Показувати на сторінці

Тишковичі - місце паломництва на Мостищині

Радіо Дзвони

Раді Вас вітати на форумі:
Слава Ісусу Христу,
Гість!


Оголошення


Статистика

Відвідувачів за сьогодні: 562
Якщо Ви зауважили орфографічну помилку, просто виділіть її та натисніть:
Система Orphus Система Orphus