Відлуння дзвонів розбудило серце
І світом покотилася луна,
У Галілейському містечку Назареті
Родилась дівчинка- Обраниця свята.
Мала Марія в праведній родині
Була потіхою на схилі літ батькам,
Вона колись за помислом Господнім
Народить для спасіння всіх- Христа.
Радіє світ щасливій, світлій днині,
В небесній славі ангели сурмлять,
Та з волі Божої цю дівчинку Марію
Трирічною дадуть на службу в храм.
Різдво Твоє прославимо, Маріє,
На Тебе так давно весь світ чекав,
Цей день подарував усім надію
І Бог Тебе з любові нам послав.
О, найщасливіше дитятко- пісне Божа,
Колиско спокою і любляче серденько,
До Тебе усі стомлені приходять
В молитвах щирих ввечір і раненько.
О, тиха пристане, скарбнице дарів Божих,
Ти мешканка мого простого серця,
Ти повернись лицем до мої долі
І доторкнись своїм благословенням.
Будь завжди поруч, й тихою любов"ю
Мене до свого серця пригорни.
Я сяду в човен разом із Тобою
І Ти зі мною по житті пливи.
В НЕВИМОВНІЙ РАДОСТІ
ПОКЛОНІМСЯ НИЗЬКО,
БО ВЖЕ ЗІЙШЛА ЗІРКА РАННЯ,
ТО Й СХІД СОНЦЯ БЛИЗЬКО! |