"В ревності не будьте ліниві, духом горіть, Господеві служіть; веселі в надії, в горі терпеливі, в молитві витривалі". (Рм. 12. 11-12) 


Форум » розділ: Запитання » тема: Запитання до Отця...
Автор: Марія Паласевич | Дата: 05.05.2014, 15:52

Христос Воскрес. Отче хочу, щось вас спитати, я дуже багато понадавала обіцянок, можливо дуже багато на себе взяла, а дві дійсно важливі обіцянки виконала. І дала обіцянку, що не буду спілкуватися два роки з хлопцями, але на Паску почула Єванглію там розповідалося про гордість, і зрозуміла що не правильно роблю, що Бог сам знає, що мені краще, що я забагато змінюю, і почала спілкуватися.А тепер мені здається , що Бог мене покарає, що я стану якоюсь злою....Зробила з Бога якогось страшного.....І не знаю, що далі робити, як жити.Вибачте, що потурбувала. ХРИСТОС ВОСКРЕС. 

Парафія Дата: 18.05.2014, 09:35 | Коментар #1

Воїстину Воскрес! Важливо, щоб ми не в'язали і не клали на себе тягарі які самі не зможемо понести, як навчав Христос про фарисеїв, що клали тягарі на інших які самі не могли нести. Пам'ятаймо, що Господь є любов і Господь каже, що хоче милосердя, а не жертви, милосердя яке є проявом нашої любові стосовно ближніх. Господь ніколи нікого не карає людина сама вибирає свою дорогу або з Богом, або без Нього. Не даваймо одразу багато обіцянок, а стараймося їх перше виконати по мірі своїх можливостей, згадаймо притчу про таланти. Господь дає кожному по його мірі і треба докласти трохи своїх зусиль, щоб примножити і дати своєчасні плоди.

 
Рейтинг: 1
Марія Паласевич Дата: 22.05.2014, 16:18 | Коментар #2

Дякую отче вам, за пораду.....

 

Тишковичі - місце паломництва на Мостищині

Раді Вас вітати на форумі:
Слава Ісусу Христу,
Гість!


Оголошення


Статистика

Відвідувачів за сьогодні: 219
Якщо Ви зауважили орфографічну помилку, просто виділіть її та натисніть:
Система Orphus Система Orphus